Абонентське юридичне обслуговування (аутсорсинг)

Абонентське юридичне обслуговування

(аутсорсинг)

Абонентське юридичне обслуговування (аутсорсинг)  - це комплексний професійний супровід і обслуговування діяльності організації з правових питань, що виникають в процесі здійснення господарської діяльності.

На сьогоднішній день багатьом суб'єктам підприємницької діяльності потрібні послуги юриста. Але не всі можуть собі дозволити утримання штатного юриста. Часто буває, що Вам сьогодні потрібна допомога цілого юридичного відділу, а завтра юрист «знадобиться» на кілька годин в тиждень або на місяць. Єдиний же штатний юрист, працюючи в фірмі, в принципі не може отримати такого великого і різнопланового досвіду, як юрист юридичної фірми, що працює з десятками клієнтів по різних справах.

Як працює юридичний аутсорсинг? Суб'єкт підприємництва, який виступає замовником таких послуг, укладає договір з АДВОКАТСЬКИМ БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ», в якому прописуються всі умови надання юридичних послуг. Вигідність цієї угоди полягає, як мінімум в тому, що замовник сам вибирає окремі юридичні послуги, які йому будуть потрібні. Значить, якщо в певному місяці Вам потрібно супроводити дві податкові перевірки і проаналізувати чотири договори з партнерами, з Вас ніхто не буде брати гроші за судовий процес.

Переваги абонентського юридичного обслуговування :

 • Економія коштів. Ви отримуєте повноцінний віддалений юридичний відділ за ціною зарплати штатного юриста.  Окрім того,  при укладенні договору на абонентське юридичне обслуговування, Ви не повинні оформляти працівників на роботу, витрачати кошти на обладнання робочого місця, зарплату, податки. 
 • Зниження податкового навантаження. Витрати на юридичне обслуговування входять до складу витрат  для цілей оподаткування прибутку, що дозволяє знизити податкові виплати.
 • Підвищення ефективності. На Вас працюватиме ціла команда кваліфікованих спеціалістів в різних галузях права, що допоможе виробити комплексний підхід для вирішення проблеми. Кваліфікація команди юристів завжди є вищою ніж кваліфікація одного, навіть досвідченого штатного юриста.
 • Безперебійна юридична підтримка. При абонентському юридичному обслуговуванні Ви отримуєте юридичний супровід на регулярній основі (ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося з метою кар'єрного росту і вищої заробітної плати).
 • Визначеність бюджету. Співпраця на умовах договору на абонентське обслуговування дозволяє спрогнозувати розмір витрат на юридичні послуги. Ви можете користуватися послугами юридичного аутсорсингу постійно або час від часу.

Наша компанія включає в свій штат фахівців з різних напрямів права, що максимально знижує юридичні та фінансові ризики вашої організації, в тому випадку, якщо ви скористаєтеся юридично аутсорсингом.

Юридичні послуги при юридичному супроводі:

 • Усні та письмові консультації з будь-яких юридичних питань;
 • Пошук і тлумачення нормативно-правових актів з порушеного питання;
 • Юридичний аудит документів компанії;
 • Допомога в складанні будь-якої правової документації (листи, звернення, скарги, то що);
 • Складання та експертиза проектів договорів;
 • Ведення переписки з органами державної влади;
 • Підготовка і відправка претензій і судових позовів;
 • Представництво інтересів клієнта в судах;
 • Розробка внутрішніх документів підприємства: наказів, розпоряджень, положень, інструкцій та ін .;
 • Проведення змін в статутні документи компанії;
 • Супровід перевірок контролюючих органів;
 • Участь в переговорах;

Цей список є не повним, ми представили найбільш поширені варіанти послуг. Пункти можна прибрати або додати, в залежності від Ваших побажань або правової ситуації в компанії. Наприклад, якщо у Вас працює штатний юрист, ми можемо взяти на себе послуги в галузях права, в яких у нього недостатньо глибокі знання.

Таке юридичне обслуговування, вартість якого доступна для компанії з будь-яким бюджетом, допоможе вам не тільки зберегти свій бізнес, фінанси, але й нерви і спокій. В цьому випадку наша компанія зобов'язується організувати для вас грамотний захист і допомогу. Ми забезпечуємо як допомогу для малого бізнесу, так і для більш великих підприємств. 

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ» пропонує наступні пакети абонентського юридичного обслуговування (аутсорсинг):

Мінімальний

До 6 годин в місяць

5000
грн./міс


ЗАМОВИТИ


Стандарт

До 10 годин в місяць

8000
грн./міс


ЗАМОВИТИ


Бізнес

До 20 годин в місяць

15000
грн./міс


ЗАМОВИТИ


Преміум

До 30 годин в місяць

21000
грн./міс


ЗАМОВИТИ


У вартість пакетів послуг не входять обов'язкові платежі (судовий збір, послуги нотаріуса, державне мито), відрядження та інші витрати, пов'язані з наданням послуг.

Якщо серед запропонованих пакетів послуг не виявилося того, що підходить саме Вам, ми з радістю підготуємо індивідуальний пакет абонентського юридичного обслуговування з урахуванням Ваших побажань і специфіки діяльності Вашого підприємства.

TOP