Адвокат по кримінальним справам

Одним із основних напрямків діяльності АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ» є надання професійної допомоги у кримінальних справах та недопущення протиправних дій з боку органів досудового розслідування.

Спеціалісти АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ» оберуть правильну тактику захисту, зроблять всі необхідні дії для припинення кримінального переслідування або зведе до мінімуму негативні наслідки для підзахисного.

Головне завдання адвоката — виявити всі обставини, які виправдовують або пом’якшують можливу відповідальність підзахисного.

Наші адвокати надають правову допомогу не тільки особі, якій пред’явлено підозру або обвинуваченому, а й потерпілому від кримінального правопорушення чи свідку.

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ» у кримінальних справах професійно здійснюють захист клієнтів від обвинувачення у вчиненні злочинів різноманітного характеру, зокрема :

 • економічні;
 • дорожньо-транспортні;
 • у сфері податкового права;
 • злочини проти власності;
 • злочини із застосуванням насильства;

Юридична допомога спеціалістів АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ», зокрема, включає:

 • повну консультацію адвоката;
 • розробку лінії захисту, відпрацювання показань;
 • захист в судовому процесі особи з будь-яким процесуальним статусом;
 • кваліфіковане складання усіх необхідних процесуальних документів;
 • формування доказової бази, витребування доказів;
 • супроводження процедури виконання рішення;
 • захист засудженої особи, недопущення порушень в місцях позбавлення волі.

Захисником є адвокат, який здійснює захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру або вирішувалося питання про їх застосування, а також особи, стосовно якої передбачається розгляд питання про видачу іноземній державі (екстрадицію).

Які права має захисник підозрюваного, обвинуваченого? Захисник користується процесуальними правами підозрюваного, обвинуваченого, захист якого він здійснює, а зокрема:

— збирати і подавати слідчому, прокурору, слідчому судді докази;

— брати участь у проведенні процесуальних дій, при цьому задавати питання, подавати свої зауваження та заперечення щодо порядку проведення дій, які обов’язково заносяться до протоколу;

— вимагати проведення процесуальних дій;

— застосовувати технічні засоби фіксації при проведенні процесуальних дій;

— в порядку, передбаченому ст. 221 КПК України знайомитися з матеріалами кримінальної справи (провадження);

— вимагати допиту свідків обвинувачення, а також брати участь у допиті свідків обвинувачення в суді;

-подавати клопотання про зміну або скасування запобіжного заходу підзахисному;

— право на оскарження незаконних дій або рішень, а також бездіяльності;

Основні етапи кримінального провадження:

— досудове розслідування;

— судове провадження;

— слухання кримінальної справи (провадження) в суді апеляційної інстанції;

— оскарження вироку в касаційній інстанції в Кримінальному касаційному суді Верховного Суду;

— виконання вироку суду.

На всіх етапах необхідний захист адвоката. Кримінальні справи (провадження) індивідуальні і не буває двох однакових. Можна вивчити весь кодекс напам’ять, але без допомоги адвоката не рекомендуємо залишатися.

Що адвокат у кримінальних справах Київ зробить в першу чергу? Почне з аналізу обставин кримінального провадження, в тому числі ознайомиться з матеріалами досудового розслідування, поспілкується з підозрюваним, розробить тактику захисту, візьме участь при проведенні слідчих дій, активно буде збирати докази, оскаржувати рішення, дії або бездіяльності слідчого, прокурора. Якщо підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, оскаржить в апеляційному суді запобіжний захід. Якщо ж запобіжний захід залишиться в силі — адвокат у кримінальних справах продовжить здійснювати захист і буде відвідувати підозрюваного у слідчому ізоляторі.

Чим може бути корисний адвокат на стадії виконання вироку?

Адвокат допоможе визначити місце відбування покарання, клопотатиме про умовно-дострокове звільнення; відстрочку виконання вироку; про звільнення від відбування покарання або заміну покарання; зробить все необхідне, щоб домогтися дострокового зняття судимості або заміни покарання порівняно м’яким. Якщо адміністрацією місць позбавлення волі будуть порушуватися права ув’язненого, оскаржить їх дії.

Чому потерпілому теж потрібен адвокат?

Тому що адвокат потерпілого допоможе прокурору підтримати обвинувачення і не дасть злочинцеві уникнути покарання, а в разі відмови прокурора від обвинувачення — підтримати обвинувачення в суді в порядку приватного обвинувачення. Адвокат здійснить представництво інтересів потерпілого на досудовому розслідуванні, в суді, допоможе зібрати докази, заявить клопотання, а в разі необхідності — відводи, допоможе дати свідчення в суді, оскаржить бездіяльність або незаконні дії або рішення слідчого, прокурора, а також суду, допоможе скласти цивільний позов, обґрунтувати розмір заподіяного збитку і подати цивільний позов у відповідності до вимог КПК України, в разі доцільності та бажання потерпілого допоможе скласти угоду про примирення. Після винесення вироку отримає і пред’явить до виконавчої служби виконавчий лист, візьме участь у виконавчих діях.

Хто може бути потерпілим у кримінальній справі (провадженні)?

Потерпілим може бути як фізична, так і юридична особа, якій кримінальним правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду. Фізичній особі також може бути завдано фізичної і моральної шкоди. Як тільки особа визнана потерпілою, вона відразу може користуватися всіма правами і нести обов’язки відповідно до ст. 56-57 КПК України.

І, нарешті, кілька слів про цивільного позивача і необхідності надання йому послуг адвоката.

Адвокат допоможе скласти позовну заяву і зібрати докази, що підтверджують його обґрунтованість, допитає обвинуваченого в частині цивільного позову, оскаржить вирок суду в тій же частині.

TOP