Адвокат по сімейним справам

Сімейне право – система правових норм, що регулюють сімейні відносини, т. ч. Особисті та пов’язані з ними майнові відносини, що виникають між громадянами під час шлюбу, споріднення, усиновлення, прийняття дітей в сім’ю на виховання. Сімейний адвокат є фахівцем у цій галузі права.

Сімейне право регулює певний вид суспільних відносин – сімейні відносини, які виникають з факту шлюбу та належності до сім’ї. Велика частина цих відносин носить не майновий характер, але часто вони переплітаються з майновими відносинами. Любов, шлюб, взаємна повага, особиста свобода, виховання в сім’ї, прихильність, довіру один до одного, відповідальність і тому подібні відносини відносяться до категорії не майнових відносин. Однак вступ в шлюб породжує і майнові відносини – з’являється спільне майно, обов’язок взаємної матеріальної підтримки, утримання дітей. Особисті немайнові відносини в родині є головними. У сімейних відносинах знаходять свою реалізацію істотні інтереси людини.

Суб’єктами сімейних правовідносин виступають подружжя, батьки і діти, усиновителі та усиновлені, бабусі, діди, прабабусі, прадіди, внуки, правнуки, рідні брати і сестри, мачухи, вітчима, падчерки, пасинки.

Сім’я є первинним та основним осередком суспільства. Сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки.

Подружжя вважається сім’єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв’язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно.

Дитина належить до сім’ї своїх батьків і тоді, коли спільно з ними не проживає.

Сім’я створюється на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.

Сімейні права є такими, що тісно пов’язані з особою, а тому не можуть бути передані іншій особі.

Шлюб-сімейні відносини є однією з розповсюджених сфер правових відносин. Як показали соціологічні дослідження, більше 60% шлюбів розпадається, що тягне за собою різні сімейні суперечки і конфлікти між подружжям. Тому особливо важлива кваліфікована допомога фахівця в області сімейного права.

Значна  частина справ, які на сьогоднішній день розглядаються судами, є спори, що випливають із шлюбно-сімейних правовідносин.

Більшість спорів даної  категорії справ пов’язані з:

  • Розірвання шлюбу
  • Стягнення аліментів
  • Встановлення місця проживання дитини
  • Усунення перешкод у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною батьком
  • Поділ майна подружжя
  • Встановлення батьківства
  • Позбавлення батьківських прав

Сімейні спори можна поділити на три категорії:

  • Перша категорія сімейних спорів включає в себе: суперечки подружжя, що випливають із шлюбних правовідносин; спори пов’язані з правовідносинами батьків і дітей; інші сімейні суперечки, які регулюються нормами сімейного права.
  • Друга категорія конфліктів, які потребують правової допомоги, включає в себе: стягнення аліментів з батька або матері; визначення місця проживання дитини, а також порядку батьківського спілкування з дитиною; оспорювання чи встановлення батьківства; позбавлення батьківських прав в судовому порядку.
  • Третя категорія сімейних спорів складається з суперечок, що стосуються визначення спілкування дідусів і бабусь з дитиною, а також стягнень аліментів з дідусів і бабусь, а також онуків, братів, пасинків і падчерок, вітчимів і мачуха, інших членів сім’ї.

Деякі громадяни помилково вважають, що суперечки по сімейних справах не викликають ніяких складнощів. Насправді в таких конфліктах є безліч підводних каменів. Саме тому важливо звернутися до професійного юриста якомога раніше. Якщо ви звернетеся в нашу компанію, ми постараємося максимально вас захистити від усіх можливих клопоту і посприяти у позитивному вирішенні проблеми. Словом, ми візьмемо на себе вирішення сімейних спорів від початку і до кінця.

Сімейний адвокат – це фахівець, який зобов’язаний зберігати адвокатську таємницю. Зрозуміло, що ніхто не хоче виносити сварок з хати. Але, часом, без досвідченого адвоката впоратися з проблемою неможливо. Адже тільки незалежний, стороння людина зможе тверезо оцінити ту чи іншу ситуацію, уважно вислухати кожну сторону і прийти до компромісного рішення і врегулювання будь-якого конфлікту як мирним шляхом, так, при необхідності, через суд.

Перед тим, як взятися за справу, співробітники АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРНЕРИ» оцінять ситуацію з різних сторін, щоб розробити правильну стратегію захисту інтересів і прав клієнта.

 Адвокати АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ» мають великий практичний досвіт у сфері сімейного права, та надасть Вам кваліфіковану правову допомогу в спірному питанні, що виникає з шлюбно-сімейних правовідносин.

TOP