Slider

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ»

об’єднало в собі досвідчених адвокатів, з багаторічним досвідом успішної судової практики 

          АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ» надає як усні так і письмові юридичні консультації з різних юридичних питань як для фізичних осіб так і для юридичних осіб.

          Звернувшись до Нас за консультацією, ви отримаєте професійну правову оцінку Вашої проблеми у сфері цивільного, трудового, кримінального, сімейного, страхового права, а також у спорах, що виникають в наслідок ДТП.

          Отримана юридична консультація, допоможе Вам вірно оцінити, з юридичної точки зору, певну ситуацію, збагнути як позитивні так і негативні наслідки юридичних дій, та обрати для себе оптимальний варіант правовідносин.

          В ході усної консультації Ви отримаєте, правовий аналіз ситуацій та документів, правову оцінку розвитку та розгляду справи, а також рекомендації від адвокатів, щодо ваших подальших дій.

           Під час письмової консультації Ви отримаєте письмовий аналіз Вашої проблеми із зазначенням відповідних правових норм чинного законодавства України, які ви зможете подальшому використати підчас вирішення даного спірного питання з контрагентами або в суді.

          Обравши АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ОСАДЧИЙ ТА ПАРТНЕРИ» Ви отримаєте безкоштовну професійну усну юридичну консультацію в найкоротші строки.

TOP